Loading...
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Mountain II (2016) HD

The Mountain II (2016) HD

The Mountain II Nov. 04, 2016 135 Min.
Your rating: 0
9.1 22 votes
Loading...

Video trailer

Foto

Permbledhje

AMali 2 tregon historinë e një grupi forcash speciale klandestinë te quajtur “Prurësi i Stuhisë’. Bekiri dhe Oguzi, shokë të ngushtë, janë rregjistruar në trajnimin e famshëm të forcave speciale turke. Misioni i tyre fillon pas gjashtë vjetësh dhe është një mision shpëtimi në zonën më të rrezikshme në Irak…

Titulli origjinal Dağ II
Vlerësimi IMDb 9.5 votes
Vlerësimi TMDb 8.8 26 votes
Loading...