Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Mummy (2017) HD

The Mummy (2017) HD

Welcome To A New World of Gods And MonstersJun. 06, 2017 (USA)110 Min.R
Your rating: 0
8.8 26 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Tom Cruise isNick Morton
Nick Morton
Sofia Boutella isPrincess Ahmanet / The Mummy
Princess Ahmanet / The Mummy
Annabelle Wallis isJenny Halsey
Jenny Halsey
Jake Johnson isSgt. Vail
Sgt. Vail
Courtney B. Vance isColonel Gideon Forster
Colonel Gideon Forster
Russell Crowe isDr. Henry Jekyell
Dr. Henry Jekyell
Selva Rasalingam isKing Menehptre
King Menehptre
Dylan Smith isLorenzo Montanari
Lorenzo Montanari

PËRSHKRIMI

Një princeshë e lashtë zgjohet nga varri i saj i nëndheshëm, duke sjellë së bashku me zemërligësinë e saj të shtuar gjatë mijevjeçarit dhe terroret që shkojnë përtej njohjes së njerëzimit.

TITULLI ORIGJINALThe Mummy
VLERSIMI IMDb5.8 24,934 votes
VLERSIMI TMDb5.2 389 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...