Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
The Northlander (2016) HD

The Northlander (2016) HD

In 2961: The only rule is instinctOct. 14, 2016 (Canada)98 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Në vitin 2961, është koha pas njerëzimit dhe natyra ka ringjallur tokën. Një gjuetar i quajtur Signus thirret për të mbrojtur popullin e tij. Ai udhëton nëpër një luginë të shkretë për të mbrojtur fisin e tij kundër një grupi heretikësh. Signusi duhet të gjejë një mënyrë që fisi i tij të mbijetojë.

Titulli origjinalThe Northlander
Vlerësimi IMDb6.6 1,867 votes
Vlerësimi TMDb5.3 3 votes