Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
The Outsider (2019) HD

The Outsider (2019) HD

Jun. 14, 2019 86 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Director

Aktoret

Jon Foo isJing Phang
Jing Phang
Trace Adkins isMarshal Walker
Marshal Walker
Kaiwi Lyman isJames Walker
James Walker

Permbledhje

Në kërkim të një jete më të mirë, një punonjës i hekurudhës e gjen veten në anën e gabuar të një grupi ligjvënësish të korruptuar. Ndërkohë që marshalli përpiqet të kontrollojë qytetin e tij, një tragjedi e detyron atë të vendosë midis drejtësisë dhe familjes.

Titulli origjinalThe Outsider
Vlerësimi IMDb5.6 votes
Vlerësimi TMDb5.3 4 votes