Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Parts You Lose (2019) HD

The Parts You Lose (2019) HD

Oct. 04, 2019 94 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Një miqësi e pamundur shpaloset midis një djali të ri të shurdhër, Wesley, dhe një krimineli të arratisur i cili strehohet në një hambar të braktisur në fermën rurale të familjes Dakota të Veriut.

TITULLI ORIGJINALThe Parts You Lose
VLERSIMI IMDb5.2 votes
VLERSIMI TMDb1 1 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...