Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Peanut Butter Falcon (2019)

The Peanut Butter Falcon (2019)

Aug. 09, 2019 93 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Tyler Nilson
Director

AKTORËT

Thomas Haden Church isClint / The Salt Water Redneck
Clint / The Salt Water Redneck
Jermaine Rivers isMale Nurse #1
Male Nurse #1

PËRSHKRIMI

Një peshkatar i gaforres me fat të keq fillon një udhëtim për të marrë një djalë të ri me sindromën Daun në një shkollë të mundjes profesionale në Karolinën Veriore rurale dhe larg shtëpisë së pensionit, ku ai ka jetuar pjesën më të madhe të jetës së tij.

TITULLI ORIGJINALThe Peanut Butter Falcon
VLERSIMI IMDb7.9 votes
VLERSIMI TMDb7 6 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...