Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Possession of Hannah Grace (2018) HD

The Possession of Hannah Grace (2018) HD

Death is only the beginning.Nov. 29, 2018 86 Min.
Your rating: 4
6.5 6 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Shay Mitchell isMegan Reed
Megan Reed
Grey Damon isAndrew Kurtz
Andrew Kurtz
Stana Katic isLisa Roberts / Nurse
Lisa Roberts / Nurse
J.P. Valenti isBoston Cop #1
Boston Cop #1
Lexie Roth isAA Member
AA Member
Kirby Johnson isAnna Grey / Cadaver
Anna Grey / Cadaver

Pershkrimi

Kur një police e cili sapo ka dalë nga rehabilitimi merr zhvendosjen e varreve në një morg për spitalin e qytetit, ajo përballet me një seri ngjarjesh të çuditshme dhe të dhunshme të shkaktuara nga një entitet i keq në një nga kufomat.

Titulli origjinalThe Possession of Hannah Grace
Vleresimi IMDb5.2 votes
Vleresimi TMDb5 246 votes