Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
The Pyramid (2014) HD

The Pyramid (2014) HD

You Only Enter OnceDec. 04, 2014 89 Min.
Your rating: 0
8 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Amir K isMichael Zahir
Michael Zahir
Faycal Attougui isCorporal Shadid
Corporal Shadid
Ait Hamou Amine is8 Year Old Boy
8 Year Old Boy
Omar Benbrahim isChubby Intern
Chubby Intern
Joseph Beddelem isTaxi driver
Taxi driver

Permbledhje

Një grup arkeologesh duhet të zhyten në një sekret të cilit përpjekën të zbulojnë një piramide të humbur, por diçka shkon keq kur ata bien pre një krijese të çuditshme…..

Titulli origjinalThe Pyramid
Vlerësimi IMDb4.6 votes
Vlerësimi TMDb4.8 552 votes