Loading...
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Red Maple Leaf (2016) HD

The Red Maple Leaf (2016) HD

Feb. 24, 2017 132 Min.
Your rating: 0
10 1 vote
Loading...

Video trailer

Foto

Drejtor

Frank D'
Director

Aktoret

Permbledhje

Një detektiv, i cili është thellësisht i hidhëruar për humbjen tragjike të gruas dhe vajzës së tij, bëhet i vendosur për të gjetur vajzën e rrëmbyer të Ambasadorit të SHBA, pa marrë parasysh se cila është kostoja.

Titulli origjinal The Red Maple Leaf
Vlerësimi IMDb 5.8 4,279 votes
Vlerësimi TMDb 5.5 2 votes
Loading...