Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Scythian (2018) HD

The Scythian (2018) HD

Last Warrior Of The Wild SteppeJan. 18, 2018 105 Min.
Your rating: 0
10 5 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Pak nga pasardhësit e tyre janë bërë vrasës të pamëshirshëm mercenar, “Ujqërit e Aresit”. Ljutobor, është një ushtar me një detyrë të vështirë në dorë. Ai përfshihet në konflikte të brendshme dhe fillon një udhëtim të rrezikshëm për të shpëtuar familjen e tij…

Titulli origjinalСкиф
Vleresimi IMDb6.3 votes
Vleresimi TMDb6.8 16 votes