Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Sleeper (2012) HD

The Sleeper (2012) HD

If I Die Before I Wake...Jan. 31, 2012 (USA)90 Min.R
Your rating: 0
7 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Pershkrimi

Është viti 1981 dhe vajzat e vëllazërisë Alpha, Gama Theta janë duke bërë një parti. Kanidatet e reja për tju bashkuar vllazërisë kanë ardhur, por atje është edhe një mysafir i paftuar. Motrat nuk e dinë që dikush po i vëzhgon nga jashtë në hije. Ato studiojnë, hanë dhe flenë ndërsa mysafiri studion vajzat. 

Titulli origjinalThe Sleeper
Vleresimi IMDb4.0 1,035 votes
Vleresimi TMDb2.6 15 votes