Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Sorcerer’s Apprentice (2010) HD

The Sorcerer’s Apprentice (2010) HD

It's The Coolest Job Ever.Jul. 13, 2010 (USA)109 Min.PG
Your rating: 0
8.7 7 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Nicolas Cage isBalthazar Blake
Balthazar Blake
Jay Baruchel isDave Stutler
Dave Stutler
Monica Bellucci isVeronica Gorloisen
Veronica Gorloisen
Alfred Molina isMaxim Horvath
Maxim Horvath
Teresa Palmer isBecky Barnes
Becky Barnes
Alice Krige isMorgana le Fay
Morgana le Fay
Peyton List isYoung Becky
Young Becky
Toby Kebbell isDrake Stone
Drake Stone

PËRSHKRIMI

Magjistari Balthazar Blake duhet patjetër ta gjej dhe ta trajnojë Merlinin e Parë për të mundur magjistaren Moragana.

TITULLI ORIGJINALThe Sorcerer's Apprentice
VLERSIMI IMDb6.1 129,618 votes
VLERSIMI TMDb5.8 1148 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...