Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Souvenir (2019) HD

The Souvenir (2019) HD

The past never stays in focus.May. 17, 2019 119 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Një studente e re e filmit të viteve 80′ pëfshihet në mënyrë romatike me një burrë të komplikuar dhe jo të besueshëm…

TITULLI ORIGJINALThe Souvenir
VLERSIMI IMDb6.7 votes
VLERSIMI TMDb6.7 14 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...