Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Spy Next Door (2010) HD

The Spy Next Door (2010) HD

Spying is easy, Babysitting is hardJan. 15, 2010 (USA)94 Min.PG
Your rating: 0
10 6 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Ish-spiuni i Cia-s, Bob Ho merr detyrën më të vështirë që ka pasur deri tani: të kujdeset për tre fëmijët e të dashurës së tij. Dhe kur një nga fëmijët aksidentalisht shkarkon një top formulë të fshehtë, terroristët rusë do ti bëjnë një vizitë familjes.

TITULLI ORIGJINALThe Spy Next Door
VLERSIMI IMDb5.4 31,807 votes
VLERSIMI TMDb5.4 282 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...