Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Stronghold (2017) HD

The Stronghold (2017) HD

Protect the past for the sake of the futureOct. 12, 2017 100 Min.
Your rating: 0
8.3 7 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Një eklips diellor aktivizon një portë magjike kohe dhe një nxënës i rregullt Vitok nga shekulli 21 shkon një mijë vjet mbrapa në kohë. Jeta e tije kalon në luftimin e cumans që përpiqen për të shkatërruar Rusichi me çdo kusht, duke përdorur si armë dhe magji e zezë. Vitya e gjen veten në mes të ngjarjeve të pabesueshme, betejat me krijesa mitike dhe fiton guxim të vërtetë.

TITULLI ORIGJINALСторожова застава
VLERSIMI IMDb6.9 votes
VLERSIMI TMDb6.2 15 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...