Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
The Tournament (2009) HD

The Tournament (2009) HD

Every 10 years, the world's greatest assassins gather... Only one will survive.May. 01, 2009 (UK)95 Min.R
Your rating: 0
5.5 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Scott Mann
Director

Aktoret

Ving Rhames isJoshua Harlow
Joshua Harlow
Robert Carlyle isFather Joseph MacAvoy
Father Joseph MacAvoy
Ian Somerhalder isMiles Slade
Miles Slade
Kelly Hu isLai Lai Zhen
Lai Lai Zhen
Sebastien Foucan isAnton Bogart
Anton Bogart
Craig Conway isSteve Tomko
Steve Tomko
John Lynch isGene Walker
Gene Walker
Nick Rowntree isEddy Cusack
Eddy Cusack
Rachel Grant isLina Sofia
Lina Sofia

Permbledhje

Çdo shtatë vjet, në një qytet të zakonshëm zhvillohet  një turne vrasjesh i cili mundësohet nga disa miliarderë me mendje të sëmura.  Një betejë ndërmjet 30 kriminelëve më të mëdhenj në botë. Vetëm një prej tyre do të mbijetojë dhe ai do jetë fituesi i 10 milion dollarëve.

Titulli origjinalThe Tournament
Vlerësimi IMDb6.1 31,888 votes
Vlerësimi TMDb5.8 188 votes