Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Vanguard (2008) DVD

The Vanguard (2008) DVD

Feb. 07, 2008 89 Min.
Your rating: 10
8.8 6 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Matthew Hope
Director

Aktoret

Pershkrimi

Eshtë viti 2015 dhe mbipopullimi dhe uria kanë zhytur planetin tonë në kaos dhe një i mbijetuar i dëshpëruar e gjen veten duke u gjuajtur dhe ndjekur nga një luzmë e zombies te zemëruar.

Titulli origjinalThe Vanguard
Vleresimi IMDb3.3 1,394 votes
Vleresimi TMDb3.1 5 votes