Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Vatican Tapes (2015) HD

The Vatican Tapes (2015) HD

For 2,000 years the Vatican has recorded evidence of evil. May God have mercy on their souls.Jul. 24, 2015 (USA)91 Min.PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Michael Peña isPère Lozano
Père Lozano
Djimon Hounsou isVicar Imani
Vicar Imani
Dougray Scott isRoger Holmes
Roger Holmes
Peter Andersson isCardinal Bruun
Cardinal Bruun
Kathleen Robertson isDocteur Richards
Docteur Richards
Cas Anvar isDocteur Fahti
Docteur Fahti
Michael Paré isDet. Harris
Det. Harris

Pershkrimi

Një prift dhe dy largues të shpirtit të keq nga Vatikani duhet të luftojnë me një forcë të lashtë djallëzore për të shpëtuar shpirtin e një gruaje të re.

Titulli origjinalThe Vatican Tapes
Vleresimi IMDb4.6 8,583 votes
Vleresimi TMDb4.6 200 votes