Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Wandering Earth (2019) HD

The Wandering Earth (2019) HD

Feb. 05, 2019 126 Min.
Your rating: 10
8.4 5 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Frant Gwo
Director

Aktoret

Wu Jing isLiu Peiqiang
Liu Peiqiang
Qu Chuxiao isLiu Qi (Hu Kou)
Liu Qi (Hu Kou)
Zhao Jinmai isHan Duoduo
Han Duoduo
Li Guangjie isWang Lei
Wang Lei
Ng Man Tat isHan Ziang
Han Ziang
Qu Jingjing isZhou Qian
Zhou Qian
Haoyu Yang isHe Lianke
He Lianke

Pershkrimi

Dielli po shuhej, njerëzit në mbarë botën krijuan motorë gjigantë për të lëvizur Tokën jashtë orbitës së saj dhe për të lundruar në një sistem të ri yjesh. Megjithatë, udhëtimi prej 2500 vjetësh erdhi me rreziqe të papritura…

Titulli origjinalThe Wandering Earth
Vleresimi IMDb6.3 votes
Vleresimi TMDb6.4 123 votes
Loading...