Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Wannabe (2015) HD

The Wannabe (2015) HD

Respect isn't earned. It's stolen.Dec. 04, 2015 90 Min.
Your rating: 10
10 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Nick Sandow
Director

Aktoret

Pershkrimi

I fiksuar me kulturën mafioze dhe i dëshpëruar për t’u përshtatur, Tomasi përpiqet të fiksojë gjyqin ndaj Xhon Gotit në 1992. Ai beson se nëse plani ekzekutohet, ai do të vihen në qendër të asaj që ai idealizon. Por komploti dështon dhe në këtë histori përfshihen njerëz dhe ngjarje të vërteta me fantazinë…

Titulli origjinalThe Wannabe
Vleresimi IMDb5.1 votes
Vleresimi TMDb5 21 votes