Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Wave (2015) HD

The Wave (2015) HD

It was only a matter of time.Aug. 28, 2015 (Norway)104 Min.R
Your rating: 10
10 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Një gjeolog dhe familja e tij gjenden në mes të një tsunami kur një rezervuar mes malesh shpërthen duke krijuar një dallgë 85 metra të lartë…

Titulli origjinalBølgen
Vleresimi IMDb6.7 18,217 votes
Vleresimi TMDb6.5 246 votes