Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Whistleblower (2010) HD

The Whistleblower (2010) HD

Nothing is more dangerous than the truth.Sep. 13, 2010 (Canada, Germany)112 Min.R
Your rating: 0
5 3 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Rachel Weisz isKathryn Bolkovac
Kathryn Bolkovac
Vanessa Redgrave isMadeleine Rees
Madeleine Rees
Monica Bellucci isLaura Leviani
Laura Leviani
Nikolaj Lie Kaas isJan Van Der Velde
Jan Van Der Velde
Luke Treadaway isJim Higgins
Jim Higgins
Liam Cunningham isBill Hines
Bill Hines

PËRSHKRIMI

Një dramë e bazuar në ngjarjen e Katarina Bolkovak, një police në Nebraska e cila ka shërbyer si paqeruajtëse pas luftës në Bosnjë dhe zbuloi OKB-në për një skandal.

TITULLI ORIGJINALThe Whistleblower
VLERSIMI IMDb7.2 25,963 votes
VLERSIMI TMDb6.7 129 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...