Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Wind (2018) HD

The Wind (2018) HD

It never stops.Sep. 10, 2018 86 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Emma Tammi
Director

AKTORËT

Caitlin Gerard isLizzy Macklin
Lizzy Macklin
Ashley Zukerman isIsaac Macklin
Isaac Macklin
Miles Anderson isThe Reverend
The Reverend
Dylan McTee isGideon Harper
Gideon Harper

PËRSHKRIMI

Një triler mbinatyror i vendosur në kufirin perëndimor në fund të viteve 1800, Era e yjeve Kaitlin Gerard si një grua e thjeshtë e shtyrë nga çmenduria dhe izolimi i tokës së pastër.

TITULLI ORIGJINALThe Wind
VLERSIMI IMDb5.7 votes
VLERSIMI TMDb6.1 12 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...