Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
The Windermere Children (2020) HD

The Windermere Children (2020) HD

Jan. 27, 2020 90 Min.
Your rating: 0
7.3 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Thomas Kretschmann isOscar Friedmann
Oscar Friedmann
Romola Garai isMarie Paneth
Marie Paneth
Iain Glen isJock Lawrence
Jock Lawrence
Tim McInnerny isLeonard Montefiore
Leonard Montefiore
Marcel Sabat isBerish Lerner
Berish Lerner
Anna Schumacher isEdith Lauer
Edith Lauer
Konstantin Frank isRabbi Weiss
Rabbi Weiss

Permbledhje

Historia e projektit pionier për rehabilitimin e fëmijëve të mbijetuar nga Holokausti në brigjet e liqenit Windermere.

Titulli origjinalThe Windermere Children
Vlerësimi IMDb7.3 votes
Vlerësimi TMDb7.5 6 votes