Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
They Remain (2018) HD

They Remain (2018) HD

Don't Turn Around.Jan. 28, 2018 102 Min.
Your rating: 0
8 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Pershkrimi

Dy shkencëtarë hetojnë rrënjën e ndryshimeve mjedisore dhe sjelljen e çuditshme të kafshëve në një vend të largët ku një kulti kreu mizori. Vendndodhja e izoluar, zhdukja e marrëdhënieve të tyre dhe vetë bioma fillojnë t’i çojnë poshtë një rruge të dënimit ku forcat primare kërcënonë t’i konsumojnë ato. Një përshtatje e tregimit të shkurtër të Laird Barron-it “-30-“.

Titulli origjinalThey Remain
Vleresimi IMDb4.1 votes
Vleresimi TMDb5 4 votes