Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p
The Thing (1982) HD

The Thing (1982) HD

Man is The Warmest Place to Hide.Jun. 25, 1982 (USA)109 Min.R
Your rating: 10
9.3 3 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Në një faqe kërkimi në antarktidë,zbulimi i një anieje aliene,sjell në një përplasje studentin Kate Lloyd dhe shkencëtarin Dr. Sander Halvorson…

Titulli origjinalThe Thing
Vlerësimi IMDb8.2 277,677 votes
Vlerësimi TMDb7.7 1269 votes