Loading...
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Thing (1982) HD

The Thing (1982) HD

Man is The Warmest Place to Hide. Jun. 25, 1982 (USA) 109 Min. R
Your rating: 0
9 2 votes
Loading...

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Në një faqe kërkimi në antarktidë,zbulimi i një anieje aliene,sjell në një përplasje studentin Kate Lloyd dhe shkencëtarin Dr. Sander Halvorson…

Titulli origjinal The Thing
Vlerësimi IMDb 8.2 277,677 votes
Vlerësimi TMDb 7.7 1269 votes
Loading...