Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
This Is Where I Leave You (2014) HD

This Is Where I Leave You (2014) HD

Welcome Home. Get Uncomfortable.Sep. 10, 2014 (USA)103 Min.R
Your rating: 10
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Shawn Levy
Director

Aktoret

Jason Bateman isJudd Altman
Judd Altman
Tina Fey isWendy Altman
Wendy Altman
Adam Driver isPhillip Altman
Phillip Altman
Rose Byrne isPenny Moore
Penny Moore
Corey Stoll isPaul Altman
Paul Altman
Kathryn Hahn isAnnie Altman
Annie Altman
Connie Britton isTracy Sullivan
Tracy Sullivan
Timothy Olyphant isHorry Callen
Horry Callen
Abigail Spencer isQuinn Altman
Quinn Altman
Dax Shepard isWade Beaufort
Wade Beaufort

Pershkrimi

Kur babai i tyre ndërron jetë, tre vëllezër dhe një motër detyrohen të kthehen në shtëpinë ku janë rritur për të mbajtur një javë zi për babanë e tyre. Një javë e gjatë dhe e mbushur plot me surpriza do t’i presë ata.

Titulli origjinalThis Is Where I Leave You
Vleresimi IMDb6.6 57,740 votes
Vleresimi TMDb6.5 453 votes
Loading...