Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Tiger Zinda Hai (2017) HD

Tiger Zinda Hai (2017) HD

There Will Be PeaceDec. 18, 2017 165 Min.
Your rating: 10
8.6 14 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Frymëzuar nga ngjarje të vërteta “Tigri është gjallë” është një film triller spiunazh që ndjek aventurën e një misioni shpëtimi në Irak…

Titulli origjinalटाइगर ज़िंदा है
Vlerësimi IMDb6.5 votes
Vlerësimi TMDb6.3 19 votes