Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Tik Tok (2016) HD

Tik Tok (2016) HD

Jul. 15, 2016 100 Min.
Your rating: 0
3 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Jun Li
Director

Aktoret

Lee Jung-jae isJiang Chengjun
Jiang Chengjun
Wallace Chung isGuo Zhihua
Guo Zhihua
Yang Fan isLi Zhiyu
Li Zhiyu

Pershkrimi

Kur një bombardim ndodh gjatë një ndeshje futbolli midis Kinës dhe Koresë së Jugut, të dy vendet janë të përfshirë në një ndjekje të ashpër si macja me miun.

Titulli origjinal惊天大逆转
Vleresimi IMDb5.8 votes
Vleresimi TMDb6.1 15 votes