Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Time Lapse (2014) HD

Time Lapse (2014) HD

Once you see the future, you can't look away.May. 24, 2014 (USA)104 Min.NOT RATED
Your rating: 10
8 4 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Bradley King
Director

AKTORËT

John Rhys-Davies isMr. Bezzeredes
Mr. Bezzeredes
Sharon Maughan isDr. Heidecker
Dr. Heidecker
Judith Drake isMrs. Anderson
Mrs. Anderson
Mark C. Hanson isDog Race Announcer (voice)
Dog Race Announcer (voice)

PËRSHKRIMI

Tre miq zbulojnë një makineri misterioze që bën fotografi 24 orë në të ardhmen dhe vendosin ta përdorin për përfitime personale, deri sa fillojnë të shfaqen imazhe shqetësuese dhe të rrezikshme.

TITULLI ORIGJINALTime Lapse
VLERSIMI IMDb6.5 30,776 votes
VLERSIMI TMDb6.4 309 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...