Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
To the Arctic 3D (2012) HD

To the Arctic 3D (2012) HD

Apr. 20, 2012 (USA)40 Min.R
Your rating: 10
9 5 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Meryl Streep isNarrator (voice)
Narrator (voice)

PËRSHKRIMI

Një udhëtim në jetën e një ariu polare të nënës dhe të dy këlyshëve të saj shtatë muajsh, teksa lundrojnë në ndryshimin e shkretëtirës Arktike që ata e quajnë shtëpi.

TITULLI ORIGJINALTo the Arctic
VLERSIMI IMDb6.6 944 votes
VLERSIMI TMDb5.7 7 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...