Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Tokyo Decadence (1992) +18

Tokyo Decadence (1992) +18

Erotic sex or dangerous fantasy?Jan. 06, 1992 135 Min.
Your rating: 0
6.5 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Masahiko Shimada isMr. Ishioka (Mr. Satoh)
Mr. Ishioka (Mr. Satoh)
Yayoi Kusama isFortune teller
Fortune teller
Hiroshi Mikami isYoung Client (uncredited)
Young Client (uncredited)

PËRSHKRIMI

KUJDES: KY FILM PËRMBAN SKENA EROTIKE! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Një prostitutë e nënshtruar vuan nga keqpërdorimi i japonezëve dhe Yakuzas.Ajo nuk është e lumtur me punën e saj, dhe kërkon të gjejë ngushëllim nga fakti se i dashuri i saj është martuar…

TITULLI ORIGJINALトパーズ
VLERSIMI IMDb6.2 votes
VLERSIMI TMDb6.1 26 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...