Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Transit (2012) HD

Transit (2012) HD

This is not a perfect getaway.Jan. 02, 2012 (USA)88 Min.R
Your rating: 0
8.3 9 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Një bandë grabitësish banke fshehin paratë e vjedhura në makinën e një familjeje. Ata ndjekin familjen për t’i vrarë dhe për të marrë paratë mbrapsht, por përfundojnë duke luftuar.
TITULLI ORIGJINALTransit
VLERSIMI IMDb5.8 9,535 votes
VLERSIMI TMDb5.7 69 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...