Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p
Transporter 2 (2005) HD

Transporter 2 (2005) HD

The Best In The Business Is Back In The Game.Aug. 02, 2005 (France)87 Min.PG-13
Your rating: 0
10 8 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Jason Statham isFrank Martin
Frank Martin
Amber Valletta isAudrey Billings
Audrey Billings
Alessandro Gassman isGianni Chellini
Gianni Chellini
François Berléand isInspector Tarconi
Inspector Tarconi
Robert Small isGovernment Doctor
Government Doctor
Matthew Modine isJefferson Billings
Jefferson Billings
Keith David isStappleton
Stappleton

Permbledhje

Frank Martin, i specializuar në dërgesa të pakove përballet këtë herë në Majmi, ku është i përfshire në rrëmbimin e djalit të një zyrtari të fuqishëm në Amerikë.

Titulli origjinalTransporter 2
Vlerësimi IMDb6.3 163,667 votes
Vlerësimi TMDb6.2 891 votes