Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p
Transporter 3 (2008) HD

Transporter 3 (2008) HD

This time, the rules are the same. Except one.Nov. 26, 2008 (France)104 Min.PG-13
Your rating: 0
7.9 15 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Jason Statham isFrank Martin
Frank Martin
François Berléand isInspector Tarconi
Inspector Tarconi
Natalya Rudakova isValentina Vasilev
Valentina Vasilev
David Atrakchi isMalcom Manville
Malcom Manville
Silvio Simac isMighty Joe
Mighty Joe

Permbledhje

Transportuesi profesionist Frenk Martin, tani jeton në Francë dhe vazhdon të transportojë “mallra” pa bërë shumë pyetje. Këtë radhë do jetë në makinën e tij të preferuar me vajzën e ministrit ukrinas të mjedisit. Pa e ditur se ajo është pakoja që duhet të transportojë ai do të vendoset në pozicion shumë të vështirë nga një byzylyk të vendosur në dorën e tij dhe gati të shpërthejë nëse ai largohet më shumë se 15 metra nga Audi i tij V12.

Titulli origjinalTransporter 3
Vlerësimi IMDb6.1 132,820 votes
Vlerësimi TMDb5.9 928 votes