Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Trauma (2004) HD

Trauma (2004) HD

Sep. 17, 2004 (UK)94 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Pas zgjimit nga koma zbulon se gruaja e tij është vrarë në një aksident me makinë, dhe bota e Benit mund edhe të ketë ardhur në një fund. Disa javë më vonë, Ben del nga spitali dhe, përpiqet për të filluar një …

Titulli origjinalTrauma
Vleresimi IMDb4.8 2,985 votes
Vleresimi TMDb5.3 10 votes