Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Trespass (2011) HD

Trespass (2011) HD

When terror is at your doorstep. You can run. Or you can fight.Oct. 13, 2011 (USA, Bulgaria)91 Min.R
Your rating: 1
4.8 4 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Pasi mbahen peng për shpërblim, telashet e një burri dhe gruaje bëhen edhe më të tmerrshme në mes të zbulimit të tradhtisë dhe mashtrimit.

TITULLI ORIGJINALTrespass
VLERSIMI IMDb5.3 35,700 votes
VLERSIMI TMDb5.3 255 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...