Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Triad Wars (2008) HD

Triad Wars (2008) HD

One bad move...kills them all.Feb. 28, 2008 112 Min.
Your rating: 9
9.7 3 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Dennis Law
Director

AKTORËT

Sammo Hung isLin Ho Lung
Lin Ho Lung
Simon Yam isLin Ho Tung
Lin Ho Tung
Tien Niu isLeung Yuet Lin / Soso
Leung Yuet Lin / Soso
Danny Lee Sau-Yin isSenior Inspector Liu Chi Chung
Senior Inspector Liu Chi Chung
Wu Jing isLok Tin Hung
Lok Tin Hung
Cheung Siu-Fai isLaw Ting Fat
Law Ting Fat
Maggie Siu isJanet Liu Mei Chun
Janet Liu Mei Chun
Lam Suet isWong Shu Chor / Fat Ball
Wong Shu Chor / Fat Ball
Ken Lo isLau Kwok Wai / Wu
Lau Kwok Wai / Wu

PËRSHKRIMI

Në errësirën e luftërave midis bandave, një seri ngjarjes fatkeqe kërcënojnë fatin e një lideri triade të fuqishëm dhe perandorinë e tij….

TITULLI ORIGJINAL奪帥
VLERSIMI IMDb5.8 votes
VLERSIMI TMDb6 12 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...