Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Triple Frontier (2019) HD

Triple Frontier (2019) HD

You can’t go this far without crossing every lineMar. 06, 2019 126 Min.
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Oscar Isaac isSantiago '
Santiago '
Garrett Hedlund isBen Miller
Ben Miller
Pedro Pascal isFrancisco '
Francisco '
Reynaldo Gallegos isGabriel Martín Lorea
Gabriel Martín Lorea
Maddy Wary isTess Davis
Tess Davis

Permbledhje

5 ish-ushtarë të forcave speciale planifikojnë t’i grabitin shefit të një bande kokaine të gjitha paratë që ky i fundit i ruante në shtëpinë e tij në xhunglën e Amazonës. Mes kufijve të trefishtë – Peru, Brazil dhe Kolumbi, 5 shokët hasin pengesa dhe sfida të vështira.

Titulli origjinalTriple Frontier
Vlerësimi IMDb6.5 votes
Vlerësimi TMDb6.3 1458 votes