Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Tristan + Isolde (2006) HD

Tristan + Isolde (2006) HD

Fighting countries can still love...Apr. 07, 2006 (USA, UK, Germany, Czech Republic)125 Min.PG-13
Your rating: 10
9 6 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Një aferë në mes të trashëgimtarit të linjës së dytë të fronit Britanik (Franco) dhe princeshës se feudalit irlandez (Myles) kërkon dënim për dashnorët e rinj.

Titulli origjinalTristan & Isolde
Vleresimi IMDb6.9 46,300 votes
Vleresimi TMDb6.5 194 votes