Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
TRON: Legacy (2010) HD

TRON: Legacy (2010) HD

The Game Has Changed.Dec. 10, 2010 (USA)125 Min.PG
Your rating: 0
9.5 4 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Jeff Bridges isKevin Flynn / Clu
Kevin Flynn / Clu
Bruce Boxleitner isAlan Bradley / Tron
Alan Bradley / Tron
Amy Esterle isYoung Mrs. Flynn
Young Mrs. Flynn

PËRSHKRIMI

Djali i krijuesit të një bote virtuale shkon të takojë babanë e tij dhe përfundon brënda botës që i ati kishte krijuar.

TITULLI ORIGJINALTRON: Legacy
VLERSIMI IMDb6.8 272,798 votes
VLERSIMI TMDb6.3 2427 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...