Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Truth or Dare (2017) HD

Truth or Dare (2017) HD

Do the dare or the dare does you.Oct. 08, 2017 90 Min.
Your rating: 10
8.3 6 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Nick Simon
Director

AKTORËT

Cassandra Scerbo isAlex Colshis
Alex Colshis
Brytni Sarpy isMaddie Sotarez
Maddie Sotarez
Mason Dye isTyler Pemhart
Tyler Pemhart
Alexxis Lemire isJessie Havnell
Jessie Havnell
Ricardo Hoyos isLuke Wyler
Luke Wyler
Luke Baines isCarter Boyle
Carter Boyle
Harvey Guillen isHolt Thorne
Holt Thorne
Heather Langenkamp isDonna Boone (Adult)
Donna Boone (Adult)
Taylor Lyons isDonna Boone (Young)
Donna Boone (Young)

PËRSHKRIMI

Tetë shokë universiteti i drejtohen “Shtëpia Fantazmash Me Qira” për festën e tyre të Hallouinit. Aty, ata luajnë lojë që thuhet se kanë shkaktuar vdekjen e shtatë adoleshentëve dekada më parë. Ajo që fillon si argëtim nga vodka, shpejt kthehet serioz kur guximet bëhen të rrezikshme dhe të vërtetat kërcënojnë ta heqin grupin veç e veç. Kur lojtarët përpiqen të refuzojnë detyrat gjithnjë e më sfiduese, ata përballen me pasoja vdekjeprurëse.

TITULLI ORIGJINALTruth or Dare
VLERSIMI TMDb5 14 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...