Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Tubelight (2017) HD

Tubelight (2017) HD

Jun. 23, 2017 136 Min.
Your rating: 10
9.6 8 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Tubelight është historia e një burri me besim të patundur të vetja dhe tek familja e tij.Laxman jeton me një mësim të jetës; mbani besimin tuaj të gjallë dhe mund të bëni pothuajse çdo gjë, madje edhe të ndaloni një luftë.

Titulli origjinalTubelight
Vlerësimi IMDb4.1 9,353 votes
Vlerësimi TMDb6.2 22 votes