Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Tucker and Dale vs Evil (2010) HD

Tucker and Dale vs Evil (2010) HD

Evil just messed with the wrong hillbillies.Jan. 22, 2010 (Canada, USA, India, UK)89 Min.R
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Takëri dhe Dejlli janë me pushime në kasollën e tyre të shkatërruar në mal, kur një tufë studentësh të pasur i sulmojnë.

Titulli origjinalTucker and Dale vs Evil
Vleresimi IMDb7.6 135,484 votes
Vleresimi TMDb7.3 715 votes