Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Twentynine Palms (2003) +18

Twentynine Palms (2003) +18

Sep. 17, 2003 114 Min.
Your rating: 0
8.6 8 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Bruno Dumont
Director

AKTORËT

Yekaterina Golubeva isKatia (as Katia Golubeva)
Katia (as Katia Golubeva)

PËRSHKRIMI

KUJDES! FILMI PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE DHE NUDITET! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! David është nje fotograf i pavarur dhe Katia nje e papunë të cilë jetojnë ne Los Anxhelos por ata nisen drejt shkretëtirës se Kalifornisë. Rrugës ata eksperimentojnë si çift ne natyrë ose kudo.

TITULLI ORIGJINALTwentynine Palms
VLERSIMI IMDb5.3 votes
VLERSIMI TMDb5 33 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...