Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Twin Daggers (2008) HD

Twin Daggers (2008) HD

Jul. 28, 2008 98 Min.
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Pershkrimi

Një vrasës i dyshimtë i arteve marciale në Los Angeles është punësuar nga një grua e bukur për t’u hakmarrë për vdekjen e prindërve të saj, të cilët u vranë nga motra e saj e keqe binjake. Por kur njeriu godet gjurmimin e objektivit të tij, ai e gjen veten tërheqës ndaj saj. Të bllokuar mes zemrës së tij dhe detyrës së tij, ai në fund të fundit përballet me një zbulesë të re shkatërruese.

Titulli origjinalTwin Daggers
Vleresimi IMDb3.3 votes
Vleresimi TMDb2.8 3 votes