Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Ugly Nasty People (2017) HD

Ugly Nasty People (2017) HD

Oct. 19, 2017 85 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

-Një grup njerëzish me aftësi të kufizuara, kryejnë një grabitje të madhe. Gjërat shkojnë sipas planit derisa fillojnë të tradhtojnë njeri tjetrin. Si përfundim, kush do t’i gëzojë paratë e fituara nga grabitja?…

Titulli origjinalBrutti e cattivi
Vlerësimi IMDb5.9 votes
Vlerësimi TMDb5.7 43 votes