Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Unacknowledged (2017) HD

Unacknowledged (2017) HD

We're not alone. We never were.May. 23, 2017 (USA)100 Min.R
Your rating: 0
8.9 8 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Një film-dokumentar i cili do të sjellë prova bindëse, të papublikuara më parë mbi misterin e UFO-ve dhe jashtëtokësorëve.

TITULLI ORIGJINALUnacknowledged
VLERSIMI IMDb7.4 833 votes
VLERSIMI TMDb3 4 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...