Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Unbroken: Path to Redemption (2018) HD

Unbroken: Path to Redemption (2018) HD

When the war ended, the battle began.Sep. 14, 2018 98 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Harold Cronk
Director

AKTORËT

Samuel Hunt isLouis Zamperini
Louis Zamperini
Merritt Patterson isCynthia Applewhaite
Cynthia Applewhaite
Will Graham isBilly Graham
Billy Graham
David Sakurai isWatanabe '
Watanabe '
Vanessa Bell Calloway isLila Burkholder
Lila Burkholder
Bobby Campo isPete Zamperini
Pete Zamperini
Andrew Caldwell isHarry Read
Harry Read
David DeLuise isHoward Lambert
Howard Lambert
Gianna Simone isSylvia Zamperini
Sylvia Zamperini

PËRSHKRIMI

Bazuar në librin më të lexuar të Laura Hillenbrand-it, “Unbroken: Road to Redemption”. Beteja e tij fillon kur mbaron lufta. Historia e vërtetë e heroit të luftës së dytë botërore, Louis Zamperini, njëkohësisht dhe përfaqësuesi Olimpik në vitin 1936. Një histori e fuqishme mbi faljen, mirësinë dhe shpëtimin nga e keqja…

TITULLI ORIGJINALUnbroken: Path to Redemption
VLERSIMI IMDb5.5 votes
VLERSIMI TMDb7.3 3 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...