Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Underworld (2003) HD

Underworld (2003) HD

An immortal battle for supremacy.Sep. 19, 2003 (USA, UK, Germany, Hungary)121 Min.R
Your rating: 0
7.7 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Len Wiseman
Director

Aktoret

Pershkrimi

Selene, një luftëtare e bukur vampire, është përfshirë në një luftë mes gjakpirësve dhe Likanve. Gjatë aventures së saj , ajo bie ne dashuri me Majkellin nje njeri-ujk, i cili perpiqet ti jape fund luftes…
Titulli origjinalUnderworld
Vleresimi IMDb7.0 219,421 votes
Vleresimi TMDb6.6 2122 votes
Loading...